Türkiye İş Kurumu Adana İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Seyhan Mah. Hasan ŞAŞ (Karataş) Bulvarı No:4 Yüreğir-ADANA

Tel: 0.322.3211594-3211595-3211596

Faks : 0.322.3214288

293 kez okundu

5 Comments

 • MURAT diyor ki:

  merablr..adım murat bn iş kurun sağladığı 4 aylık geçici işçi olarak bir ay 10 gün kadar çalıştım başka bir işte çalışmak için çıkmam gerekti.. m.e müdürlüğüne gerekli dilekçemide verdim çıkışım yapıldı .. sorum şu ilk aylığı aldım ama yaklaşık 10 gün kadar daha çalışmıştım dün akşam saat 6 civarlarında hesabımı kontrol ettim 10 günlük param yatmamış ilk aylığı alalıda bir ayı geçti çoktan yatmış olması gerekti bi bilgi verirseniz sevinirim cvp bkliyorum..

  • admin diyor ki:

   Kursiyer ödemeleri 10 günlük dahi olsa, o ay içerisinde degil, bir sonraki ay içerisinde yapılmaktadır, mayıs ayında tekrar hesabınızı kontrol ediniz.

 • Ümit Yılmaz ODUNCU diyor ki:

  Merhaba. Yaklaışık 2 buçuk ay kadar önce adresimi Seyhan Nüfus İdaresinde Adana’ya aldırdım.İşkur sitesinden Adana içi iş ilanlarına başvuru yaparken adres eşleşmesi gibi bir hata mesajı ile karşılaşıyorum. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

  İyi çalışmalar. Ümit Yılmaz ODUNCU

  • admin diyor ki:

   İŞKUR kaydınızda bulunan adresinizi güncellemeniz gerekebilir, onun dışında başvuru yaptıgınız iş talebinde işveren tarafından belirtilen ilçelerde ikamet etmiyor olabilirsiniz.

 • admin diyor ki:

  Sayın İlgili, bu site İŞKUR’un resmi sitesi degildir, resmi sitesi http://www.iskur.gov.tr ‘dir, biz bir nebze yardımcı olabilmek için bilgiler veriyoruz, ayrıca İŞKUR’un genel sitesine link veriyoruz.

  İsteginiz İŞKUR personeline iletilmiştir. En kısa sürede sizinle iletişim kurulacaktır.
  iyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*